18.09.2018/13:00

Kongres Alkohole i Napoje 2018 przed nami. Ostatnie godziny do rozpoczęcia

W środę o godz. 9 oficjalnie rozpoczniemy Kongres Alkohole i Napoje. To pierwsze takie przedsięwzięcie na rynku FMCG, którego celem jest... połączenie wody z ogniem.

Wydarzenie będzie gościło 250 najważniejszych osobistości z branży alkoholi, napojów bezalkoholowych i sieci handlowych.

Tegoroczna edycja Kongresu Alkohole i Napoje to łącznie kilkanaście prezentacji, trzy debaty, duża część wystawiennicza oraz cykl spotkań biznesowych typu "business mixer". Gospodarzem Kongresu będzie hotel Renaissance na Warszawskim Okęciu, a organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze.

W całodniowym wydarzeniu wezmą udział osoby na co dzień związane z segmentami napojów bezalkoholowych i alkoholowych. O szansach, wyzwaniach, ale i problemach, które stoją przed tymi segmentami, porozmawiamy w gronie branżowych ekspertów. Tematów do dyskusji nie brakuje, bo zarówno w branży napojowej, jak i alkoholowej dużo się ostatnio dzieje: zmieniają się preferencje konsumentów, przepisy prawa, dostępność produktów...

Część merytoryczna będzie toczyć się na dwóch równoległych salach - jedna poświęcona będzie tematyce alkoholi, a druga - napojów bezalkoholowych.

ZOBACZ PROGRAM KONGRESU

Podczas całodniowego wydarzenia prowadzona będzie relacja na żywo, dostępna na stronie www.wiadomoscihandlowe.pl i na mediach społecznościowych: Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.