21.08.2019/08:45

Kongres Alkohole i Napoje już 19 września – nie zapomnij o rejestracji

Eksperci z branż alkoholowej i napojowej już po raz kolejny spotkają się w Warszawie, żeby dyskutować o najważniejszych wyzwaniach stojących przed producentami, handlem i dostawcami usług.

Tegoroczna edycja odbędzie się 19 września w hotelu Renessaince Warsaw Airport Hotel. Będzie to najważniejsza konferencja oraz targi B2B integrujące branże napojów alkoholowych i bezalkoholowych. To wydarzenie adresowane przede wszystkim do producentów, sieci handlowych oraz dostawców usług. Łączy w sobie prezentacje ekspertów i dyskusje panelowe oraz targi TOP-produktów. Zakres tematyczny wydarzenia jest bardzo szeroki. Rozmowy toczyć się będą wokół takich tematów jak aktualne trendy w branży, nowości produktowe, oczekiwania konsumentów, ale także kwestii rozwoju biznesu, inwestycji, problemów i wyzwań stojących przed uczestnikami rynku. Kongres to również platforma wymiany myśli i wiedzy na temat branży alkoholowej oraz napojowej, umożliwiająca tworzenie nowych i zacieśnianie już istniejących relacji biznesowych. W wydarzeniu weźmie udział ok. 250 kluczowych managerów z polskich i europejskich sieci handlowych oraz producenci, importerzy i dystrybutorzy, a także dostawcy usług dla branży.

Otwarta została już rejestracja na wydarzenie. Wystarczy wejść na stronę internetową www.kongresalkoholeinapoje.pl i wybrać zakładkę "Rejestracja". Na stronie znajdują się również informacje, dotyczące ramowego programu wydarzenia oraz poprzedniej edycji. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.