03.12.2018/06:48

Konkurs na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie. Czekamy na ostatnie zgłoszenia!

Do 14 grudnia czekamy na zgłoszenia do piątej edycji konkursu na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie. O nagrody mogą rywalizować wszystkie rodzaje sklepów spożywczych.

By wziąć udział w konkursie, niezbędne jest wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej konkursu. Ostateczny termin na nadesłanie wszystkich materiałów to 14 grudnia 2018 roku.

Do kwestionariusza należy dołączyć co najmniej 10 dobrej jakości zdjęć, obrazujących stoisko mięsno-wędliniarskie, obsługujący je personel i otoczenie. Na tej podstawie oceniana będzie ekspozycja mięsa białego, czerwonego, wędlin i ewentualnie wyrobów garmażeryjnych. Ocenie będą podlegać także dodatkowe elementy ekspozycji, takie jak np. kosze, shelfblockery, ekspozytory itp. Na podstawie cenówek znajdujących się w ladzie punktowana będzie komplementarność oferty. W wytypowanych placówkach pojawi się nasz dziennikarz, aby dokonać osobistej oceny zgłaszanego stoiska.

Jury konkursu składa się z 20 fachowców: kluczowych menadżerów najważniejszych firm mięsnych, ekspertów oraz przedstawicieli organizacji branżowych, a więc ludzi, którzy na co dzień działają na rynku mięsa. Wybiorą oni zwycięzców w trzech kategoriach:

1. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 mb.

2. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 mb.

3. Specjalistyczne sklepy mięsne.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek „Najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie 2019” nastąpi podczas Kongresu Mięsnego 2019, który odbędzie się 28 lutego w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.