15.09.2016/15:49

Konspol otwiera sklepy pod szyldem Kurnik

Firma Konspol otwiera w Grójcu pod Warszawą swój kolejny sklep patronacki – Kurnik. To drugi sklep działający pod tym szyldem, pierwszy od grudnia z powodzeniem działa w Grodzisku Mazowieckim.

W ofercie sklepów Kurnik  znajduje się zarówno szeroka gama produktów marki Konspol, jak i bogaty wybór innych produktów spożywczych.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy Konspol sklep Kurnik w Grójcu pod Warszawą będzie oferował możliwość zakupu nie tylko żywności tradycyjnej, ale również produktów wyróżniających się pod względem składu i funkcjonalności.

„Współcześni konsumenci są coraz bardziej świadomi wpływu, jaki wywiera na zdrowie i samopoczucie żywność dobrej jakości, dlatego coraz częściej poszukują tego typu produktów. Konspol wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, tak w przypadku już działającego sklepu, jak również w nowo otwieranej placówce w Grójcu oferować będzie m.in.: produkty z tzw. dobrą etykietą, czyli produkty o krótkim i wartościowym składzie. Spośród bogatej listy wyrobów wędliniarskich i spożywczych, które znajdą się w ofercie, wymienić można m.in.: dania gotowe i  mrożonki z kurczaka, mięso, wędliny, tradycyjne wyroby wieprzowe prosto z gór, kurczaki wiejskie z rożna, regionalne produkty spożywcze, takie jak konfitury, miody i sery, a także szeroki wybór z oferty produktów bezglutenowych oraz LIGHT. W sklepie dostępne będą również kosze delikatesowe komponowane na życzenie klientów z dostępnych w sklepie wiktuałów.”

Grupa Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.