28.03.2020/08:27

Konspol wspiera placówki medyczne swoimi produktami

Firma Konspol wysłała swoje produkty do placówek w południowej i centralnej Polsce. W planach jest rozszerzenie pomocy.

W tak szczególnym czasie wszelkie możliwe formy wsparcia i pomocy, to minimum, które możemy zrobić. Aktywne solidaryzowanie się z tymi, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo to nie tylko odruch serca, ale także wyraz naszej społecznej odpowiedzialności i solidarności” – czytamy w komunikacie firmy.

Konspol przekazał swoje produkty spożywcze, głównie te gotowe do podgrzania. Trafiły one do Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu, Fundacji Serce dla Serc Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy Zdroju.

Firma deklaruje jednocześnie, że nie była to jednorazowa akcja. Pomoc jest cały czas rozszerzana, wciąż przekazywane są produkty kolejnym placówkom medycznym oraz domom pomocy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.