28.11.2021/12:01

Kontrahent Krynicy Vitamin domaga się od firmy minimum 15 mln dolarów. Powodem cieknące puszki i rozrywające się kartony

Zarząd Krynicy Vitamin poinformował, że 9 października spółka otrzymała pismo od jednego ze swoich partnerów biznesowych (działającego na rynku amerykańskim), w którym "zamieszczono szereg ogólnych informacji o domniemanych szkodach jakie kontrahent miał rzekomo ponieść w związku z wadami tych produktów, w postaci cieknących puszek aluminiowych i rozrywających się opakowań kartonowych". Kontrahent oszacował dotychczas zidentyfikowane szkody na co najmniej 15 mln dolarów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także