01.08.2020/13:31

Koronawirus w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Służby szukają klientów

Zarządca budynku potwierdził, że doszło do wykrycia koronawirusa u pracownika obiektu. Agata Rybus z biura prasowego Westfield Arkadia w rozmowie z serwisem wawainfo.pl zapewniła, że od momentu zidentyfikowania zakażenia zarządca obiektu pozostaje w ścisłym kontakcie z najemcą, u którego w lokalu wykryto przypadek zakażenia, czuwając nad tym, aby wszystkie procedury bezpieczeństwa, opracowane przez krajowe organy ds. zdrowia, zostały wdrożone

Centrum handlowe Arkadia jest jednym z najpopularniejszych w Warszawie. Okazuje się, że obecnie także jednym z bardziej nadzorowanych przez Sanepid, bo u jednego z pracowników wykryto koronawirusa. Jak dowiedział się serwis wawainfo.pl lokal, w którym przebywała osoba zakażona, został przez najemcę niezwłocznie zamknięty. - Mocą decyzji Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, z którym skontaktował się najemca, wszyscy pracownicy lokalu, którzy mogli zostać narażeni na zakażenie, są obecnie poddawane kwarantannie - poinformowała Agata Rybus z Westfield Arkadia.

A co z osobami, które w danym sklepie robiły zakupy? - Lista klientów lokalu została przekazana przez najemcę do służb sanitarnych, które od tej pory odpowiadają za przekazywanie im informacji o obowiązku poddania się kwarantannie, a także za koordynację nadzoru nad procesem izolacji - tłumaczy Rybus w rozmowie z warszawskim serwisem.

Sklep, w którym pracował zakażony personel został poddany dezynfekcji.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.