13.03.2020/10:45

Koronawirus w handlu. Sektor może mieć kłopot z przemysłówką. Problemy czekają małych detalistów [WYWIAD]

- Możemy spodziewać się nieznacznego ograniczenia dostaw artykułów przemysłowych, gdyż ten segment produktów jest w pewnej części uzależniony od produkcji w Chinach. Z punktu widzenia konsumentów najważniejsze jest to, że problem nie dotyczy dostępności żywności – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • top 30.12.2020

  podstawa to własny magazyn na takie niepewne czasy choćby na kwartał mieć zatowarowanie pozdrawiam www.top-maluszek.pl razem damy radę do siego roku 2021

 • małami 16.03.2020

  Ja się zastanawiam jaki jest pożytek z organizacji tego typu jaki reprezentuje ta Pani. Nawet w tym artykule widać, że Pani nie ma nic konkretnego do powiedzenia. Smiem wątpić czy problemy drobnego detalu są jej znane. Tylko konferencje, panele, wywiady i inne pierdoły. Z czego się utrzymują takie organizacje? Czy to nie dyskretny lobbing dużych korporacji?

 • Zbych 13.03.2020

  Ta pani na zakupy powinna się wybrac
  Szkoda ze makro i tym podobne sklepy to mali detalisci

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.