07.07.2020/14:43

Koronawirus w zakładach Animex Foods w Morlinach

U jednego z pracowników działu administracji zakładów mięsnych w Morlinach potwierdzono Covid-19. Produkcja w zakładzie nie została zatrzymana. 

Wojewódzki inspektor sanitarny Janusz Dzisko powiedział w Radiu Olsztyn, że dzięki temu, że ta osoba nie pracowała na produkcji, lecz w biurze, zasięg kwarantanny jest mały – dotyczy kilku osób, z którymi bezpośrednio pracowała.

Animex Foods zmaga się z koronawirusem w zakładzie w Starachowicach, gdzie zakażonych jest 90 pracowników. Spółka jest największą firmą mięsną w Polsce. Należy do niej 11 zakładów mięsnych. 
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • free 08.07.2020

    poszło kolejne zlecenie...na pewno będzie bezobjawowy ale ktoś z zakładu, kto zemrze na przykład na zawał.zostanie szybko zakwalifikowany jako ofiara koronawirusa i w świat pójdzie kolejny kłam...standardowe zagrywki opłacanej suto propagandy, dobrze, że niektórzy myślą samodzielnie!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.