22.03.2018/12:47

Krajowa Administracja Skarbowa: Czas ucywilizować wielkie handlowiska

Krajowa Administracja Skarbowa, działająca od 1 marca 2017 r. początkowo jako priorytet traktowała uszczelnienie handlu towarami akcyzowymi. Obecnie służba koncentruje się na szarej strefie w handlu detalicznym. Piotr Dziedzic, dyrektor departamentu zwalczania przestępczości ekonomicznej w Ministerstwie Finansów, zapewnia w rozmowie z Gazetą Prawną, że KAS będzie podejmować rozwiązania systemowe, aby ostatecznie ucywilizować wielkie centra handlu, takie miejsca, jak Wólka Kosowska, Rzgów, Tuszyn, Jaworzno czy Głuchów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • babcia 20.04.2018

    niech kochane państwo policzy ilu obywateli sami sobie stworzyli stanowiska pracy i nikt z nich o nic nie prosi tylko płaci co miesiąc ok 1230 zł a do lekarza wszędzie prywatnie a brać się za kontenery to będą wiedzieli kto kupił i komu sprzedał

  • ktos 26.03.2018

    Nie ma wiekszego złodzieja na obywatelu niż państwo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.