26.02.2019/10:17

Krakowska galeria handlowa szykuje nową kampanię wizerunkową

Bonarka, krakowskie centrum handlowe, szykuje nową kampanię promocyjną, której twarzą będzie aktorka, Małgorzata Kożuchowska.

– Pozytywny odbiór naszego przekazu reklamowego w 2018 roku przekonał nas do pójścia tą drogą, a raczej tymi ulicami, także i w tym. Ubiegłoroczna kampania okazała się też bardzo skuteczna, gdyż pomogła nam w osiągnięciu bardzo dobrych wyników biznesowych na wymagającym rynku krakowskim – tłumaczy Katarzyna Kasprzak, Marketing Manager Bonarki.

W swoich kampaniach Bonarka od lat eksponuje pierwiastek lokalny, jako wyróżnik stylu komunikacji reklamowej marki. Tak jak w poprzednich latach, w reklamach Bonarki ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.

Nową odsłonę kampanii Bonarka zaprezentuje na początku marca. W pierwszej, wiosennej kreacji Bonarka bawi się słowem nawiązując do ulicy Pawiej, przy której położony jest m.in. Dworzec Główny. W mozaice skojarzeń pojawiają się motywy folkowe (np. pawie pióra, czapka krakuska), a także kultowy Bar Smok – symbol peerelowskiej gastronomii Krakowa.

Kampanie Bonarki będą widoczne m.in. na nośnikach zewnętrznych OOH, w tym siatkach wielkoformatowych i nowoczesnych rozwiązaniach typu citylight oraz dynamic backlight. Zobaczymy je również w kinach studyjnych i multipleksach (Multikino i Cinema City), w szeroko pojętym digitalu, mediach społecznościowych oraz mediach lokalnych.

Za koncepcję kampanii i produkcję sesji zdjęciowej do niej odpowiadała krakowska Firma Reklamowa Kuc. Autorem zdjęć sesyjnych jest uznany i ceniony fotograf Marcin Tyszka. Zleceniodawcą kampanii jest właściciel Bonarki - firma NEPI Rockcastle.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.