05.12.2019/14:12

Kryzysowe Słodziaki na kartki

Biedronka ulega naciskom ze strony klientów. Po fali krytyki, jaka obiegła media społecznościowe i portale internetowe, sieć zdecydowała się na rozwiązanie problemu najmłodszych klientów, którym nie udało się odebrać pluszaka lub książki Gangu Słodziaków.

Klienci sieci sklepów Biedronka do 17 grudnia br. mogli zbierać naklejki i kolekcjonować je na specjalnej karcie. Otrzymane naklejki były zamieniane na nagrody rzeczowe: maskotki lub książki z bohaterami popularnego Gangu Słodziaków. Karty można było wymieniać do końca listopada 2019 r., ale już kilka dni przed zakończeniem promocji klienci skarżyli się, że nie mogą odebrać wybranej maskotki, bo w sklepach zabrakło bohaterów Gangu Słodziaków. Najbardziej rozczarowane były dzieci, do których adresowana była akcja promocyjna.

Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zastrzegła w regulaminie, że klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Dzieci, które skrupulatnie naklejały kolejne naklejki na swoją kartę, wyczekując nagrody poczuły się rozczarowane.

Biedronka wydała komunikat: „Drodzy miłośnicy Słodziaków, nasza wspólna zabawa dobiegła końca, chcielibyśmy więc serdecznie Wam podziękować za Wasz entuzjazm i wielką sympatię, jaką obdarzyliście Gang Słodziaków z leśnej polany. Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam. Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie „Gang Słodziaków”.

Klienci, którym nie udało się odebrać Słodziaka w sklepie, mogą zgłosić się do firmy do 18 grudnia 2019 r. Biedronka i tym razem nie daje gwarancji, że maskotek wystarczy dla wszystkich, bo liczba maskotek i książek jest ograniczona. Zgłoszenia mają być rozpatrywane według kolejności ich wpłynięcia. Do odbioru maskotki lub książki niezbędna jest prawidłowo wypełniona karta kolekcjonerska z odpowiednią liczbą naklejek. Każdy klient będzie mógł odebrać maksymalnie 2 Słodziaki i 2 książki.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • niekupujęuowada 18.12.2019

    jaki sklep taka promocja, jacy klienci takie zachowanie.

  • AntyBiedronkowiec 06.12.2019

    Chyba do 17 listopada ....

  • tołdi 06.12.2019

    Normalnie problem 1go świata! Ludziom od dobrobytu w głowach się przewraca,

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.