21.12.2018/15:32

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał: W 2019 r. chcemy urosnąć o 30 proc.

Prezes Krzysztof Tokarz szacuje, że tegoroczne obroty Grupy Specjał wzrosły średnio o ok. 15 proc. W przypadku wielu oddziałów, czy spółek zależnych obroty zwiększyły się nawet o 20 proc.

Szef rzeszowskiego Specjału wskazuje, że wzrost pojawił się w obszarach, w których jeszcze niedawno firma miała spore kłopoty, czyli w hurcie. Krzysztof Tokarz ma nadzieję, że tendencje z roku 2018 utrzymają się także w latach następnych. Grupa Specjał planuje w przyszłym roku ambitny wzrost na poziomie 30 proc.

Grupa Specjał jest jednym z największych dystrybutorów na polskim rynku FMCG. Firma liczy obecnie 13 oddziałów i planuje uruchomienie kolejnych, m.in. na ścianie wschodniej, w województwie lubelskim, na pograniczu Wielkopolski i Pomorza Zachodniego, a nawet w rejonie Polski centralnej, czy Kujaw. Grupa zarządza także siecią prawie 8 000 sklepów detalicznych, głównie franczyzowych. W ciągu następnych dwóch lat chce zwiększyć ich liczbę do 10 000.

Źródło: Kwartalnik GK Specjał

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.