30.09.2020/08:20

Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał, będzie gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Retail & FMCG Congress 2020, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Krzysztof Tokarz, założyciel i prezes jednej z największych firm dystrybucyjnych w Polsce weźmie udział w debacie zatytułowanej „Demografia zmienia strategie firm z sektora FMCG”, która będzie miała miejsce w drugim dniu kongresu (13 października).

Krzysztof Tokarz w branży hurtowej działa od 30 lat. Założona przez niego w 1990 roku firma Specjał wciąż dynamicznie się rozwija i systematycznie zwiększa swój zasięg (obecnie posiada 19 oddziałów w całym kraju). Jej strategia niezmiennie opiera się na przejęciach. GK Specjał przeprowadziła dotąd ponad 10 akwizycji, stając się jednym z czołowych podmiotów dystrybucyjnych w kraju. 

Poza funkcją prezesa Grupy Kapitałowej Specjał, Krzysztof Tokarz piastuje też stanowisko prezesa spółek PSH Nasz Sklep, PSH Livio oraz Rabat Detal, które zrzeszają obecnie ponad 8700 placówek detalicznych. W skład Grupy wchodzą również: trzy agencje ochrony, dwie hurtownie zaopatrzenia lecznictwa z siecią sklepów medycznych oraz spółka działająca w branży finansowej. GK Specjał reprezentuje wyłącznie polski kapitał. 

Krzysztof Tokarz jest absolwentem AGH w Krakowie. 

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także