11.04.2023/09:15

Kupujemy filety z kurczaka z certyfikatem QAFP

61% Polaków ma większe zaufanie do produktów posiadających certyfikat jakości – wynika z badań przeprowadzonych przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego. Liczba konsumentów, którzy sprawdzają, czy produkty spożywcze posiadają certyfikat systematycznie rośnie. Gwarancja jakości staje się również ważnym, obok ceny, czynnikiem decydującym o zakupie mięsa. Dla produktów z drobiu taką gwarancję jakości zapewnia certyfikat QAFP.

System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP jest oficjalnie uznanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi procesem gwarantującym wysoką jakość produktów spożywczych, w tym z drobiu. System funkcjonuje według zasad strategii „od pola do stołu” – czyli: obejmuje proces chowu z zachowanie warunków dobrostanu zwierząt i odpowiedniego żywienia, aż po proces produkcji w zakładzie ubojowo-rozbiorowym. Dla konsumenta kupno filetów z certyfikatem QAFP oznacza zakup produktu o wyjątkowych walorach. Logo Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP na opakowaniach mięsa drobiowego to gwarancja, że mięso jest świeże, nie było mrożone a filety pochodzą od sprawdzonego hodowcy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także