14.12.2019/11:01

Kurier sieci odzieżowej H&M dostarczy zamówienia rowerem

Szwedzka sieć odzieżowa H&M zaczęła dostarczać kupione ubrania do domów klientów rowerem. Na razie z możliwość dostarczenia swoich zamówień kurierem rowerowym mają tylko holenderscy klienci.

Dostawy są możliwe dzięki współpracy, jaką holenderski H&M nawiązał z Fietskoeriers.nl. Dostawa rowerem obejmuje około 30 miast w kraju. H&M podał w komunikacie, że aby ograniczyć emisję CO2 do minimum, firma kurierska odbiera paczki z magazynu pojazdami na biogaz, a następnie dostarcza paczki rowerami z lokalnych sortowni. Nowa usługa jest opcją dostawy na następny dzień i wyceniona jest jako standardowa dostawa.

- Cieszymy się, że nasi klienci są coraz bardziej zainteresowani zrównoważonym rozwojem i mamy nadzieję, że pokochają ten nowy, przyjazny dla klimatu sposób dostarczania znalezisk modowych do domów. Z niecierpliwością czekamy na ocenę tego projektu pilotażowego i ujawnienie nowych ekscytujących projektów, jeśli chodzi o transport przyjazny dla klimatu  - powiedział Pascal Brun, szef działu d. zrównoważonego rozwoju w H&M.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.