23.06.2022/20:39

Lab One stawia na współpracę z Krzysztofem Piątkiem. Piłkarz ma wesprzeć działania marketingowe

Spółka e-commerce zajmująca się produkcją i sprzedażą online suplementów diety, nawiązała współpracę z reprezentantem Polski w piłce nożnej – Krzysztofem Piątkiem.

Lab One to polski producent suplementów diety, probiotyków oraz kosmetyków witaminowych. 

- Nasz fundusz skupia się na spółkach z segmentu beauty oraz health & lifestyle. Widzimy, że w tych segmentach, typowo skierowanych do klienta detalicznego, najlepsze rezultaty przynoszą współprace z cenionymi i dbającymi o zdrowie oraz własny rozwój gwiazdami sportu, dietetykami czy influencerami – komentuje Piotr Zagożdżon, wiceprezes Zago Capital, do którego należy Lab One.

Krzysztof Piątek to ceniony reprezentant polski w piłce nożnej, który w listopadzie będzie reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata w Katarze. Na co dzień występuje na pozycji napastnika we włoskim klubie ACF Fiorentina. 

Zago Capital to fundusz o wartości 100 mln euro, który koncentruje się na inwestycjach w firmy e-commerce z branży beauty, health oraz wellness działające w całej Europie.

Poza Lab One, w portfolio funduszu znajdują się takie spółki jak NobleHealth, PLT Group, czy niedawno przejęty Niemchem. Oprócz tego, fundusz posiada kilka marek własnych, m.in. Whitify, czy Jelly Bear Hair.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.