05.12.2016/09:22

LD Holding prowadzi remodeling sklepów Livio

LD Holding stawia na podnoszenie jakości zrzeszonych pod szyldem Livio sklepów poprzez przeprowadzane remodelingi, połączone z odpowiednim ułożeniem asortymentu zgodnie z przygotowanym planogramem.

Jak podkreślają przedstawiciele LD Holding sklepy muszą być funkcjonalne i wygodne, a przy tym estetyczne, dlatego że odpowiednia aranżacja wnętrz oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni sklepu przekłada się na wzrost obrotów.

Jednym z ostatnio przeprowadzanych remodelingów zgodnym ze standardem sieci jest placówka Barbary Janiszewskiej w Drobninie ( woj. wielkopolskie ), która zdecydowała się w jednym czasie na remodeling swojej placówki jak i wprowadzenie systemu „Hipermarket”, w który wyposaża zrzeszone sklepy sieć LD Holding. Program ten gwarantuje kompleksowe zarządzanie sprzedażą.

- Jestem zadowolona, że podjęłam decyzję zmiany wizerunku sklepu jak i decyzją na wprowadzenie systemu sklepowego. Pracownicy LD Holding sprawnie przeprowadzili remodeling mojej placówki. Efektem zmian są bardziej zadowoleni klienci mojego sklepu. Nie wyobrażam sobie jak można prowadzić sklep bez systemu sprzedażowego - mówi Barbara Janiszewska .

Właścicielka Delikatesów "Marina" we Władysławowie aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów zdecydowała się na zmiany w wyposażeniu i aranżacji sklepu. Pod koniec listopada powstało nowe stoisko monopolowe przeniesione z samodzielnego aneksu do głównej sali sprzedaży. Zakupione zostały nowe chłodnie oraz zmieniony został układ kas, dzięki czemu powiększyła się powierzchnia ekspozycyjna. Placówka o powierzchni 530 mkw. oferuje klientom ok. 13 000 pozycji asortymentowych. Sklep został otwarty ponad 15 lat temu i od początku należał do Sieci 34. Jest to logo, które w tym regionie jest dobrze znane klientom, dlatego pozostaje w ofercie franczyzowej firmy LD Holding kojarzonej głównie z Livio.

Firma LD Holding zarządza siecią ponad 2000 sklepów pod szyldami: Livio, Sieć 34 i eLDe. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Specjał.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.