04.09.2020/12:45

Legia Warszawa i Lavazza nawiązują współpracę. W trakcie dopingu Żyleta napije się świeżej kawy

Lavazza, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek producentów kawy na świecie, dołącza do grona partnerów biznesowych Legii Warszawa. Na podstawie umowy na sezon 2020/2021, już od najbliższego meczu z Jagiellonią kawa Lavazza będzie dostępna dla kibiców w kioskach gastronomicznych na trybunach. Dodatkowo, dedykowane ekspresy znajdą się także strefie silver, gold i lożach na Stadionie Legii Warszawa.

– Poszerzamy nasz wachlarz partnerów biznesowych o markę, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Lavazza nie tylko gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, ale również imponuje wizją prowadzenia rodzinnego biznesu w skali globalnej. Dostrzegamy dużo wspólnych mianowników w naszej relacji biznesowej i wiele możliwości wspólnych projektów – mówi Paweł Kokosza, New Business Development Director w Legii Warszawa.

Firma Endurance, oficjalny dystrybutor systemów „Lavazza Firma” dedykowanych dla biznesu, oferuje wybór produktów kawowych Lavazza, ale również prowadzi sklep przeznaczony dla partnerów biznesowych, gdzie poza kawą w ofercie znajdują się również ekspresy oraz akcesoria.

– Rozpoczęcie współpracy Lavazza z wielokrotnym mistrzem Polski, Legią Warszawa jest dla nas zaszczytem. Dzięki obecności Lavazza na stadionie zarówno w strefie ogólnodostępnej jaki i biznesowej, będziemy mogli zaprezentować kibicom oraz gościom najnowocześniejsze rozwiązania serwisu kawowego „Lavazza Firma” dla biznesu oraz zaserwować najwyższej jakości kawę, dzięki której dodatkowo umilimy pobyt przy Łazienkowskiej 3 – mówi Tomasz Dziobak, Lavazza Food Service Manager Polska.

Lavazza zaangażowała się również w  akcję Gotowi Do Pomocy zainicjowaną przez Legię, przekazując potrzebującym warszawskim seniorom 100 kg kawy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także