13.11.2019/16:23

Leroy Merlin otworzy pierwszy sklep w Radomiu. Sieć już rekrutuje załogę

Trwają prace przy budowie nowego sklepu Leroy Merlin w Radomiu. W obiekcie o powierzchni ponad 10 tys. mkw. ma znaleźć się około 40 tys. produktów. Sieć rozpoczęła już poszukiwanie pracowników na stanowiska kierownicze marketu budowlanego.

Sklep w Radomiu ma zatrudniać 150 osób. Leroy Merlin rozpoczął już rekrutację do powstającego marketu budowlanego. Poszukiwane są na razie osoby na stanowiska kierownicze, w następnym etapie rekrutowane będą osoby na stanowiska operacyjne: kasjerzy, doradcy klienta i koordynatorzy sprzedaży.

Tomasz Baczkowski, dyrektor Leroy Merlin w Radomiu powiedział, że w powstającym klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów.

Wyróżnikiem marketu budowlanego ma być całkowicie zadaszona i przejezdna strefa z materiałami budowlanymi typu drive-thru. Do dyspozycji klientów oddany zostanie zadaszony parking z 350 miejscami postojowymi.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.