26.04.2019/08:53

Leszek Bać walczy o szyld Spar. Odsiecz przyjdzie z giełdy? [TYLKO U NAS]

- Sprzeciwiamy się rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji, jakoby spółka Spar Polska SA nie posiadała licencji na organizowanie sieci Spar na terenie Polski - pisze w liście do franczyzobiorców, do którego dotarła redakcja wiadomoscihandlowe.pl, Leszek Bać, prezes Bać-Polu i Spar Polska. Jednocześnie rzeszowska spółka zawarła już list intencyjny z inwestorem, który jest notowany na giełdzie papierów wartościowych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • anonin 28.06.2019

  Od wczoraj budynek Bać Pol więc i Spar stoi pusty zamknięty i nikogo w środku .... Szkoda że taki koniec

 • Alicja z krainy czarów 07.05.2019

  Dajcie spokój , jak L.B. Mówi ze coś jest jego , to jest

 • Abrakadabra 27.04.2019

  To w końcu znaleźli inwestora czy nie, a po drugie w co ma inwestować .

 • Waldek 26.04.2019

  Panie L.B., z całym szacunkiem, ale proszę skończyć z tą ignorancją z Pana strony. Nagle się Pan obudził, że coś się w firmą dzieje nie tak - po tym jak Pana wiecznie nie ma w niej - bo to golf, lub inne ważniejsze sprawy. Sam Pan doprowadził do tego co jest i to co się stało, to konsekwencja braku zaangażowania w firmę i słuchania ludzi, którzy zajmują się detalem na co dzień. Niech Pani nie ma pretensji do ludzi, którzy jeszcze trzeźwo i realnie myślą, że próbują ratować swoje rodzinne małe biznesy.

 • hej 26.04.2019

  Na którym etapie historii firmy bać założył Spara - bo nie mogę znaleźć info. Podobno jeszcze ktoś chce odbić macdonalda :D

 • FRANCZYZOBIORCA 26.04.2019

  Należało walczyć o dobro sieci od dwóch lat. A Pan Bać zostawił franczyzobiorców samych sobie a sam wolał grać w golfa. Rzutem na taśmę chce nas sprzedać w niewolę Eurocashowi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.