15.11.2018/13:57

Lewiatan przygotował pokazowy sklep na Kongres 590. Wyjątkowe promocje

Na „Kongresie 590” Lewiatan uruchomił, podobnie jak w ubiegłym roku, sklep z wyjątkowo niskimi cenami. Promocje w pokazowej placówce sięgają kilkudziesięciu procent. Puszkę oranżady, pół litra mleka czy podpłomyki można kupić za złotówkę – podaje serwis finanse.wp.pl.

Jak sprawdził serwis finanse.wp.pl, puszka napoju Helena w regularnym sklepie kosztuje 1,69 zł, a w sklepie Lewiatan podczas Kongresu 590 w Rzeszowie to tylko 1 zł. Czekolada mleczna Wedla w regularnym sklepie 2,99 zł, w sklepiku kongresowym już tylko 2 zł. Paczka orzeszków solonych Felix w regularnym sklepie to wydatek rzędu 6 zł. Dla uczestników kongresu to już tylko 3 zł. Lista przecenionych produktów jest o wiele dłuższa.

Wszystkie ceny są zaokrąglone do pełnych złotych. W niektórych wypadkach cena produktu nie zależy od wielkości. Małą i duża butelkę oranżady można kupić w identycznej cenie. Jak podaje serwis finanse.wp.pl, sklep nie jest jednak projektem komercyjnym. Wszystko to, co zarobi sklep, zostanie przekazane na organizację wigilii dla podopiecznych 16 domów dziecka w całej Polsce.

Więcej w serwisie finanse.wp.pl
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.