13.07.2020/10:46

Lewiatan zmodernizował dwa sklepy na Mazowszu 

Zwiększona powierzchnia sprzedażowa, szerszy asortyment produktów pochodzących od lokalnych dostawców i nowe godziny otwarcia – to niektóre zmiany wprowadzone w sklepach PSH Lewiatan w Białobrzegach i Jedlance. 

W wyniku przeprowadzonej w ostatnich tygodniach modernizacji powierzchnia sprzedażowa obu placówek zwiększyła się ze 140 do ponad 250 mkw. Jak mówi Grzegorz Imiołek, współwłaściciel sklepu w Jedlance, dało nam to możliwość urozmaicenia i wzbogacenia gamy produktowej do 12 000 artykułów, spośród których duża część pochodzi od najbliższych dostawców. Sklepy zostały wyposażone w koszyki na kółkach, które gwarantują klientom komfortowe dokonywanie zakupów. W ramach remodelingu zmianom uległy także wnętrza obu placówek. Umieszczone zostały w nich nowe wizualizacje zgodne ze standardami sieci, które pozwalają klientom na łatwe i szybkie lokalizowanie konkretnych produktów. Sale sprzedaży zostały wyposażone w  energooszczędne lodówki, nowe meble oraz oświetlenie, co pozytywnie przełożyło się na ekspozycję oferowanych artykułów. 

– Prace modernizacyjne sprawiły, że nasz sklep stał się jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny dla klientów, których z każdym tygodniem jest więcej. Szersza oferta produktowa oraz prowadzone działania marketingowe już po pierwszym tygodniu przyniosły efekt w postaci 20-procentowego wzrostu obrotów – mówi Tadeusz Sarniak, właściciel sklepu Lewiatan w Białobrzegach.  – W wyniku działań związanych z remodelingiem w naszej ofercie znalazło się blisko 1000 nowych produktów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami klienci zyskali dostęp do wielu świeżych, swojskich wyrobów, które są do nas dostarczane każdego dnia – dodaje.

Jednocześnie zmianom uległy dni i godziny otwarcia zmodernizowanych sklepów. Lewiatan w Białobrzegów czynny jest w każdą niedzielę. Zakupy w Lewiatanie w Jedlance klienci mogą robić od poniedziałku do soboty w godzinach 5:30-21:00.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan zrzesza ponad 3 200 placówek handlowych zatrudniających 30 000 pracowników. Ich łączne obroty przekroczyły w 2019 roku kwotę 13,6 mld zł.  


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.