06.05.2019/09:37

Lidl będzie sprzedawał torebki marki Michael Kors

Lidl wprowadzi do sprzedaży w Polsce torebki marki Michael Kors. Produkt będzie dostępny wyłącznie w sklepie internetowym dyskontera.

Torebki Michael Kors za pośrednictwem lidl-sklep.pl sprzedawane będą od 13 maja (przyszły poniedziałek). Nie będą natomiast dostępne stacjonarnie. Torebki - kilka różnych modeli - sprzedawane będą po 799 zł za sztukę. Jak zauważa glamour.pl, standardowo torebki pod tą marką kupić można w cenie 1 tys. - 1,5 tys. zł.

Przypomnijmy, że sklep internetowy Lidla działa w Polsce od 5 kwietnia. Dostępne są w nim produkty przemysłowe, m.in. tekstylia, akcesoria kuchenne, AGD, sprzęt elektroniczny czy narzędzia. Oferta produktowa będzie zmieniać się trzy razy w tygodniu. Na początku w sklepie znalazło się ponad 650 artykułów, jednak liczba ta systematycznie będzie wzrastać.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.