27.10.2020/14:40

Lidl Polska ma już 750 sklepów. Kolejna granica w rozwoju sieci została przekroczona [TYLKO U NAS]

W czwartek w całej Polsce działać będzie już 750 sklepów sieci Lidl - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Oznacza to, że w rok kalendarzowy niemieckiemu dyskonterowi udało się wybudować 50 marketów, bo dokładnie w październiku 2019 r. informowaliśmy o otwarciu sklepu numer 700.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • zirytowany klient Lidla 27.10.2020

    Kiedy kasy samoobsługowe w sklepie nr 1192. Nadal kolejki do kas tradycyjnych, a klienci tłoczą się i nie zachowują dystansu w kolejce.

  • lidl jest dobrym dyskontem 27.10.2020

    Lidl i Aldi jako dyskonty są najlepsze! Nie wszystko naturalnie chcąc coś tam zakupić z ich produktów własnych jest dobra jakościowo, ale większa część jest dobrej jakości plus inne markowe produkty do wyboru. Zawsze też zauważam że jest tam znacznie taniej, korzystniej gdyż kupujesz zawsze lepsze jakościowo produkty własne - niż w Biedronce najgorszym pod każdym względem dyskontem. Szkoda pisania i pisania na temat tego jak źle wypada zawsze Biedronka. Jak traktują swoich klientów - czyli Biedronka - bardzo źle - zdecydowanie lepsze podejście do swoich klientów ma Lidl lub Aldi - kupisz tam taniej, wszystko sto razy lepsze niż cokolwiek z Biedronki nadające się na straty lub wyrzucenia po zakupie! Sklepy nowoczesne, panuje porządek - w Biedronce wszystko na odwrót z porządkiem, brzydkie małe paskudne budowane po taniości sklepy, produkty własne drogie i bezwartościowe w znacznej zdecydowanej większości, stałe oszukiwanie z cenami, i tak dalej...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także