16.10.2020/12:24

Lidl ma kupony dla klientów 60+. Sieć chce zachęcić do zakupów w godzinach dla seniorów

Od 15 października powróciły „godziny dla seniorów”. Oznacza to, że od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 w sklepach, drogeriach, aptekach i obiektach świadczących usługi pocztowe zakupy będą mogły robić wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

Sieć Lidl Polska przygotowała specjalne kupony zakupowe obowiązujące tylko dla klientów „60+”, aktywne w godzinach 10:00 – 12:00. W ten sposób sieć chce zachęcić seniorów do korzystania z tej formy zakupów – z wykorzystaniem aplikacji zakupowej Lidl Plus proponuje specjalne kupony. Od teraz w aplikacji Lidl Plus nie zabraknie kolejnych, atrakcyjnych kuponów dla seniorów. Lidl Polska wierzy, że w ten sposób uda się zapewnić seniorom bardziej bezpieczne zakupy.

W piątek, 16.10, w obniżonej o 50% cenie oferowane będą cukierki malaga, Tiki taki i kasztanki oraz karkówka wieprzowa w kawałku -50%. Wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus aby skorzystać z rabatu.

W następnym tygodniu, od poniedziałku do środy (19.10 – 21.10) wszystkie twarogi marki Pilos będą sprzedawane 30% taniej. Promocja obowiązuje bez konieczności posiadania aplikacji Lidl Plus.

Natomiast od czwartku do piątku (22.10 – 23.10) seniorzy będą mogli kupić drugą sztukę kawy mielonej marki Bellarom aż o 60% taniej – tutaj również nie jest wymagana aplikacja Lidl Plus.

– Proponując specjalne rabaty dla seniorów, zachęcamy osoby po 60. roku życia do odwiedzenia naszych sklepów właśnie w tych określonych godzinach, czyli pomiędzy 10:00 a 12:00. Zależy nam, aby promować zakupy seniorów w bezpiecznych warunkach – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także