24.01.2020/13:13

Lidl oferuje darmową dostawę produktów z e-sklepu

Lidl wykorzystuje aplikację Lidl Plus do promocji oferty e-sklepu. Klienci, którzy zamówią produkty na Lidl-sklep.pl w najbliższy weekend mogą liczyć na darmową dostawę zamówionych towarów.

Zwykle darmowe dostawy dotyczą tylko zakupów o wartości koszyka od 149 zł, a za dostawa mniejszych zakupów kosztuje 9,99 zł. W weekend 25-26 stycznia Lidl zaoferuje darmową dostawę wszystkim klientom sklepu internetowego, którzy korzystają z aplikacji Lidl Plus.

Sklep internetowy sieci Lidl w Polsce ruszył wiosną 2019 r. Oferuje produkty przemysłowe w ośmiu kategoriach, takich jak: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród.

Od lutego 2019 r. polscy klienci sklepów Lidl mogą korzystać z usług (e-paragon), udogodnień, a także promocji i zniżek oferowanych użytkownikom aplikacji mobilnej Lidl Plus. Klienci znajdą tam także: kupony, specjalne oferty i zdrapki. Prawdopodobnie w lutym 2020 r. sieć Lidl udostępni wszystkim polskim klientom usługę płatności mobilnych Lidl Pay, która dołączy do innych usług oferowanych w ramach aplikacji.

Uruchomienie Lidl Pay to kolejny krok w transformacji cyfrowej sieci Lidl, która w ciągu ostatnich trzech lat uruchomiła w Polsce sklep internetowy - lidl-sklep.pl, platformę do rezerwacji win - winnicalidla.pl, aplikację mobilną Lidl Plus, a także serwis turystyczny - lidl-podroze.pl (zlikwidowany kilka tygodni temu), który firma zdecydowała się zamknąć kilka tygodni temu.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Fikimiki 29.12.2020

    Wasza aplikacja jest do dupy

  • Fikimiki 29.12.2020

    Wasza aplikacja jest do dupy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.