14.04.2017/09:15

Lidl otworzy trzeci supermarket w Elblągu. W planach kolejne dwa

Lidl otworzy swój trzeci sklep w Elblągu jeszcze w tym miesiącu. Obiekt, znajdujący się przy Trasie Unii Europejskiej, jest już ukończony i jeszcze w tym miesiącu zostanie uruchomiony – pisze elblag24.pl.

Otwarcie sklepu Lidl w Elblągu ma nastąpić w czwartek, 27 kwietnia br. Obecnie trwają ostatnie prace przygotowawcze w obiekcie.

Zgodnie z pozwoleniem na budowę powstał dwukondygnacyjny obiekt handlowy, w którym mieści się market Lidl. Powierzchnia użytkowa budynku w części parterowej wynosić ma 1706 mkw. (sala sprzedaży to ok. 1286 mkw.), natomiast powierzchnia techniczna na drugiej kondygnacji – 646 mkw.

Market przy ul. Browarnej będzie trzecim sklepem sieci Lidl w Elblągu. Dwa dotychczas wybudowane markety funkcjonują przy ul. Ogólnej i przy ul. Dębowej. Kolejne dwa Lidle powstać mają przy skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ul. Ogólną oraz przy ul. Reja.

Więcej: elblag24.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.