07.02.2016/12:17

Lidl poszerza ofertę produktów kuchni węgierskiej

Do listy produktów kuchni świata w polskich sklepach Lidl dołączyła kuchnia węgierska. Produktom z Węgier sieć poświęciła jedną stronę w swojej gazetce promocyjnej.

Należy podkreślić, że produkty z Węgier pojawiały się już w sklepach Lidla, ale raczej w ramach ogólnych akcji związanych z kuchniami świata. Teraz Lidl mocniej eksponuje produkty węgierskie sprawdzając, czy jest potencjał do wprowadzenia szerszej oferty towarów.

Lidl proponował dotychczas klientom, m.in. takie akcje tematyczne jak: kuchnie świata, kuchnia czeska, kuchnia grecka, kuchnia włoska, kuchnia hiszpańsko-portugalska, kuchnia azjatycka, kuchnia polska, kuchnia francuska, czy kuchnia amerykańska.

Lidl zarządza w Polsce siecią ponad 550 supermarketów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • W.Krawiec 16.02.2016

    A w Lidlu we Wroclawiu na ul.Gagarina pracownicy są bardzo dobrze zoorientowani w nowościach i asortymencie.Węgierskie przysmaki do dziś są jeszcze dostepne.

  • Ula 08.02.2016

    Po co ta reklama skoro w sklepie nic nie wiedzą o tych węgierskich produktach ,w Chorzowie w lidl u nie ma nic z tego....szkoda tylko cennego czasu i biegania po waszych sklepach

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.