23.03.2017/08:29

Lidl poszukuje bardzo młodych stażystów

Trzymiesięczny staż, własne projekty, praca z doświadczonymi specjalistami i 3000 zł brutto na miesiąc. Tyle proponuje Lidl swoim tegorocznym stażystom. Jeszcze tylko do 31 marca trwa rekrutacja na program stażowy – The Lidl way to career. Firma poszukuje ambitnych osób już od pierwszego roku studiów.

W stażowej ofercie Lidla każdy student czy absolwent znajdzie coś dla siebie, bez względu na kierunek studiów i zainteresowania. Firma poszukuje kandydatów do takich obszarów jak m.in. marketing, HR, zakupy, sprzedaż, finanse i księgowość jak również do działu budowlanego czy prawnego. Profil kandydata jest bardzo szeroki, a o staż ubiegać się mogą już studenci od I roku studiów. Lidl daje młodym ludziom możliwość sprawdzenia się w swojej dziedzinie, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia niezbędnego na rynku pracy doświadczenia.

- Poszukujemy studentów oraz absolwentów różnych kierunków studiów, zarówno ścisłych jak i humanistycznych. Staż w Lidlu to niezwykła szansa na zdobycie doświadczenia, współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz na sprawdzenie swoich umiejętności dzięki własnemu projektowi mówi Anna Durzyńska, Dyrektor Personalny Lidl Polska.

Lidl proponuje kandydatom trzymiesięczny staż w okresie lipiec-wrzesień 2017, umowę stażową oraz atrakcyjne wynagrodzenie – 3000 zł brutto/miesiąc. Istnieje możliwość podjęcia stażu w różnych działach centrali Lidl w Jankowicach pod Poznaniem oraz w dziewięciu regionalnych biurach sprzedaży w całej Polsce. Przez okres wakacji każdy stażysta przejdzie szkolenie oraz zrealizuje swój samodzielny projekt.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.