16.07.2018/11:54

Lidl Rock Shop: w Kostrzynie nad Odrą stanie największy polowy market spożywczy w Polsce

Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą w tym roku nie będzie, ponieważ w jego miejsce odbędzie się Pol’and’rock Festival 2018. Legendarny polski festiwal zmienia po latach nazwę. Odwiedzający festiwal mogą uzupełniać zaopatrzenie w największym polowym markecie spożywczym w Polsce: Lidl Rock Shop.

Pol’and’Rock Festival 2018 rozpocznie się za dwa tygodnie. Organizatorzy już rozpoczynają przygotowania, fundamenty położył również Lidl. Wkrótce do miasta zaczną przyjeżdżać dziesiątki tysięcy festiwalowiczów. Lidl swoje drzwi otworzy dla klientów już 30 lipca. Od wtorku, 31 lipca rockowy sklep Lidla będzie czynny 24h na dobę. Sklep pozostanie otwarty do niedzieli 5 sierpnia, do godziny 12:00.

W samym sercu festiwalu klienci będą mieli dostęp do regularnych produktów spożywczych. W ofercie polowego rock shop’u nie zabraknie świeżych owoców i warzyw, napojów oraz soków owocowych, pieczywa, lodów, słodyczy, nabiału, a także artykułów typu convenience. Festiwalowicze zaopatrzą się też w podstawowe środki czystości, naczynia jednorazowe oraz artykuły przemysłowe, jak np. namiot, śpiwór, mata piknikowa, powerbank z funkcją ładowania solarnego, kurtki, bermudy lub t-shirty.

– Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to coroczne spotkanie fanów dobrej muzyki, będące jednocześnie podziękowaniem dla osób zaangażowanych w zbiórkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym pracowników oraz klientów sieci Lidl Polska. Oczywiście podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć rockowego sklepu Lidla. Już dzisiaj zapraszamy na zakupy w jedynym takim sklepie w Polsce – zachęca Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

Lidl zorganizuje ponadto specjalną strefę chillout Eat&Fun, gdzie organizowane będą m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty dotyczące zapobiegania marnowaniu żywności, prowadzone przez Federację Banków Żywności, a także joga na trawie oraz śniadania na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.