07.12.2016/14:30

Lidl rozda swoim pracownikom kolejne bony

Sieć Lidl przed Świętami Bożego Narodzenia wręczy swoim pracownikom bony o wartości 400 zł. Niemiecki dyskonter przygotował także 14 tys. paczek dla dzieci osób zatrudnionych w sieci. Łącznie na te dwa cele Lidl wyda ponad 6,5 mln zł.

Przypomnijmy, dwa miesiące temu wszyscy pracownicy Lidla otrzymali bony w wysokości 600 zł z okazji otwarcia 600. placówki sieci w Polsce. Sieć wyliczyła, że w skali całego roku 2016 r. na bony podarunkowe dla swoich pracowników przeznaczy łącznie ponad 14,5 mln zł.

- Lidl przed świętami przekazuje swoim pracownikom wyjątkowy prezent – bony do wykorzystania w naszych sklepach. W ciągu kilku lat, w których wręczaliśmy bony, ich wartość także rosła, przykładowo w 2016 roku o ponad 10 proc. w stosunku do roku ubiegłego. To właśnie pokazuje nasze podejście do pracownika: jest on w centrum naszych działań - komentuje Anna Durzyńska, dyrektor personalna w spółce Lidl Polska.

Sieć Lidl zatrudnia obecnie w Polsce ok. 15 tys. pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.