20.04.2020/06:08

Lidl rozszerza ofertę środków do dezynfekcji

W ofercie sieci Lidl w przyszłym tygodniu pojawi się wiele produktów do higieny i dezynfekcji, dzięki którym konsumenci będą mogli zadbać o właściwą dezynfekcję rąk, tekstyliów oraz powierzchni.

Już od poniedziałku, 20 kwietnia, oferta Lidl Polska powiększy się o kolejne produkty służące do odpowiedniej higieny i dezynfekcji. W trakcie zakupów warto zwrócić uwagę m.in. na płyn dezynfekujący do rąk, który zawiera 70 proc. alkoholu, jest z dodatkiem gliceryny i usuwa do 99,9 proc. wirusów.

Z kolei w odpowiednim odkażaniu np. klamek, telefonów komórkowych oraz innych przedmiotów wspomoże nas płyn dezynfekujący do powierzchni w spray’u, który zawiera aż 73 proc. alkoholu oraz skutecznie eliminuje wirusy i bakterie. Ponadto w ofercie znajdziemy mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych o pH neutralnym dla skóry.

Natomiast w czwartek, 23 kwietnia, w ofercie Lidl Polska pojawią się artykuły, dzięki będzie można zadbać o poprawną dezynfekcję tekstyliów – w tym masek ochronnych, a także powierzchni. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w dezynfekujący proszek do prania, dezynfekujący płyn do prania kolorowych ubrań, czy płyn do dezynfekcji powierzchni.

W ofercie pojawi się również mydło antybakteryjne marki własnej Cien z ekstraktem z limonki i kwasem mlekowym, które już na stałe zagości w sprzedaży sieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.