10.06.2020/15:06

Lidl rusza z ostrymi wyprzedażami artykułów przemysłowych. Przeceny sięgną 80 proc.

W najbliższy piątek (12 czerwca) sieć Lidl Polska ruszy w sklepach stacjonarnych z głębokimi wyprzedażami oferty przemysłowej i narzędzi. Dzięki tej akcji firma wyczyści magazyny z zalegających tam produktów, które nie sprzedały się w ciągu ostatnich trzech miesięcy, m.in. z powodu pandemii i ograniczeń nałożonych na handel i konsumentów.

W sklepach sieci Lidl klienci znajdą ponad 100 artykułów przecenionych nawet do 80 proc.,  w tym m.in. odzież i tekstylia oraz sprzęty i akcesoria do domu.

Wyprzedaż dotyczy jedynie oferty w sklepach stacjonarnych i zniżki nie będą dostępne dla klientów sklepu internetowego sieci Lidl. Akcja promocyjna zaczynie się już 12 czerwca i potrwa aż do wyczerpania zapasów. 

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 720. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.