24.04.2020/14:13

Lidl rusza z potężną wyprzedażą produktów przemysłowych. Obniżki sięgną nawet 80 proc.

Sieć Lidl Polska ruszy 23 kwietnia z wielką wyprzedaż produktów przemysłowych oraz tekstyliów. Promocją objęto ponad 100 produktów – m.in. ubrania damskie i męskie, obuwie, odzież sportową, ale również pościel, zabawki czy akcesoria ogrodowe. Niektóre towary zostaną przecenione nawet do 80 proc. taniej.

Wielka wyprzedaż Lidla rozpoczęła się w czwartek, 23 kwietnia i potrwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów. Klienci odwiedzający sklep w celu zrobienia zakupów niezbędnych artykułów spożywczych, będą mogli skorzystać z promocji oraz kupić wybrane tekstylia i artykuły przemysłowe nawet do 80 proc. taniej.

Oprócz tekstyliów w ofercie znalazły się akcesoria ogrodowe, a także artykuły do sprzątania domu, obuwie, pościel, zabawki oraz produkty, które warto mieć w domowym warsztacie z narzędziami.

Dodatkowo z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (który ma miejsce 2 maja) sieć sklepów Lidl wprowadza do sprzedaży polskie flagi w trzech wzorach: flaga narodowa, flaga narodowa z drzewcem  i przypinka narodowa z wstążką.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10 800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 720. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Muniek Staszczyk 25.04.2020

    W Lidlu na Sosnkowskiego w Warszawie, we czwartek, 23 kwietnia, rano, spore grupki pracowników rozkładających towar, bez maseczek i beztrosko rozmawiających ze sobą z odległości góra 50 cm. Ale Pan w kasie już miał i przyłbice i rękawiczki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.