14.11.2016/06:53

Lidl stawia na własnych ludzi

90 proc. awansów w sieci Lidl Polska, to awanse wewnętrzne - chwalą się przedstawiciele sieci. Zapewniają jednocześnie, że zatrudnienie w firmie Lidl może stać się szansą do awansu nie tylko w polskich, ale także w międzynarodowych strukturach firmy. To atrakcyjna propozycja dla osób, które myślą o swojej karierze długofalowo.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 0= ZAWSZE 0 20.11.2016

    Nigdy nie będziemy krajem godnym pozazdroszczenia !! NIGDY!! WSZYSTKO SPRZEDAJEMY NIEMCOM I OBCEMU KAPITAŁOWI !! Spierd..m stąd nie mogę już na to patrzeć .

  • WON !!!!!!! 20.11.2016

    Wszystko po to żebyśmy ich dalej kochali i kasę nosili !!!!!! Banda Niemców którzy zalewają cały kraj !!!!!! Obudz sie POLSKO żaden ale to żaden NIEMIEC nie pozwoliłby Polakowi na taką kastrację w NIEMCZECH a w Polsce ????????? BANDA SPRZEDAJĄCYCH SIĘ POLACZKÓW -DAJEMY DUPY ZA KAŻDEGO CENTA !!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.