10.11.2017/13:02

Lidl wprowadził krajalnice do chleba już w 100 sklepach. Pojawią się w kolejnych

Lidl zainstalował części sklepów swojej sieci specjalne krajalnice, dzięki którym klienci mogą pokroić pieczywo już na miejscu. Cieszą się na tyle dużym zainteresowaniem, że dyskonter planuje rozwój tego konceptu.

- Krajalnice cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy oceniają je, jako praktyczne i wygodne rozwiązanie – informuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska i dodaje - W tej chwili posiadamy krajalnice w około 100 sklepach w całej Polsce. Planujemy stopniowo rozszerzyć to rozwiązanie.

Urządzenia od dawna cieszą się popularnością w innych krajach. Coraz popularniejsze stają się także w naszym kraju, zwłaszcza, że kilka miesięcy temu Lidl prowadził kampanię „Chrupiące z pieca”, promującą dostępne w sklepach pieczywo, chociażby chleb żytni. - Chcielibyśmy podkreślić, iż zawsze dążymy do zadowolenia klienta i wprowadzamy rozwiązania, które sprawią, że zakupy w naszych sklepach będą jeszcze wygodniejszym doświadczeniem –podkreśla Robaszkiewicz

Lidl to druga co do wielkości sieć dyskontów w Polsce, razem z sklepami sieci Kaufland należy do niemieckiej grupy Schwartz. Obecnie na polskim rynku działa ponad 630 sklepów tej marki. Analitycy z PlanetRetail obliczyli, że przychody Lidl Polska na koniec 2017 roku wyniosą ok. 3,8 mld euro.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Paweł S 14.11.2017

    Super wiadomość - czekam na ten ruch ze stony Lidla:)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.