22.03.2017/07:43

Lidl wyburzy i odbuduje sklep we Wrzeszczu

Sieć Lidl Polska wyburzy, a następnie odbuduje swój sklep we Wrzeszczu (Gdańsk), który znajduje się u zbiegu al. Grunwaldzkiej i Żołnierzy Wyklętych. Placówka zyska zupełnie nową architekturę – informuje trojmiasto.pl.

Lidl ma już pozwolenie na rozbiórkę, ale nie ma pozwolenia na budowę, bo urzędnicy domagają się, by dach sklepu nawiązywał do dachów stojących niegdyś w tym miejscu budynków.

Sieć Lidl już od pewnego czasu, w wybranych lokalizacjach buduje sklepy według nowego projektu architektonicznego, jednocześnie wyburza stare placówki i odbudowuje je w zupełnie nowym, bardziej nowoczesnym koncepcie. Jeden z takich sklepów został w zeszłym tygodniu otwarty w Kowalach. Teraz podobny obiekt (ale nie taki sam), miałby powstać właśnie we Wrzeszczu. Różnica polegałaby m.in. na tym, że część elewacji sklepu miałaby zostać pokryta cegłą.

Więcej: trojmiasto.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.