12.03.2018/09:43

Lidl zainwestuje w e-commerce. WinnicaLidla.pl to dopiero początek

Sieć Lidl jesienią minionego roku pojawiła się w Polsce w obszarze e-commerce za sprawą projektów Lidl Podróże i Winnica Lidla. Firma testuje rozwiązania na styku sprzedaży internetowej, zachęcona zmieniającymi się zwyczajami zakupowymi Polaków, którzy coraz chętniej dokonują zakupów online. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, Lidl zamierza zdecydowanie zwiększać liczbę alkoholi oferowanych przez internet, a ponadto obecność sieci w kanale online nie skończy się na dwóch projektach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zdegustowany brudem klient 12.03.2018

    Panie Prezesie, wyślij Pan kogoś do sklepu przy ul. Kcyńskiej 20 w miejscowości Wągrowiec, by umył koszyki i przy okazji wymienił kółka - bo tego waszego antracytowego wynalazku z plastiku nie idzie normalnie prowadzić, kółka rozjeżdżają się na wszystkie strony albo zacinają.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.