13.08.2018/06:40

Lidl zamierza uruchomić swój pierwszy… pub

Irlandzki oddział Lidla przymierza się do budowy obiektu według nowego konceptu. Przy markecie ma funkcjonować… pub. Unikalna placówka ma być zlokalizowana w południowym Dublinie – ekscytują się irlandzkie media.

Mniej więcej przed pięciu laty Lidl kupił w Dublinie działkę wartą ok. 2,6 mln funtów, na której wcześniej zlokalizowana była restauracja Belgard Inn. Obecnie na tej nieruchomości powstaje nowa placówka Lidla. Jak wynika z wniosku o pozwolenie na budowę, częścią inwestycji ma być pub.

Lidl buduje kompleks handlowy, w ramach którego – zgodnie z dokumentacją – będą się składać cztery placówki detaliczne oraz lokal gastronomiczny.

Rzecznik prasowy sieci w zasadzie potwierdził doniesienia miejscowych mediów. W rozmowie z portalem RSVP Live przyznał, że w obiekcie będzie funkcjonował lokal gastronomiczny, zastrzegł jednak, że obecnie nie może jeszcze potwierdzić, czy chodzi o pub czy o restaurację. – Prace są na wczesnym etapie. Inwestycja ma być zakończona dopiero wiosną przyszłego roku – wyjaśnił.

Źródło: rsvplive.ie, dublinlive.ie, echo.ie

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.