06.06.2017/11:34

Lidl zatrudnia supermodelkę Heidi Klum do kampanii modowej

Lidl rozpoczyna nową, długoterminową kampanię modową, której elementem jest "Lidl Fashion Week". W pierwszej odsłonie twarzą kampanii i projektantką odzieży jest supermodelka Heidi Klum. Dzięki swojej najnowszej kampanii modowej firma ulepsza ofertę tekstyliów, poprzez nadanie jej różnorodności oraz wprowadzając do kolekcji najnowsze trendy ze świata mody.

Heidi Klum to nie tylko światowej sławy modelka i miłośniczka najnowszych trendów, ale także ceniona projektantka. W ramach współpracy Heidi Klum zaprojektowała dla sieci Lidl kolekcję odzieży, która wyraźnie pokazuje jej charakterystyczny styl. Wielki start kolekcji przewidziany jest w drugiej połowie roku.

– Mam nadzieję, że moja nowa kolekcja zaprojektowana specjalnie dla Lidla spodoba się wszystkim klientom. Bardzo się cieszę z tej współpracy, która jest dla mnie wyzwaniem, ale także wspaniałą zabawą. Moda powinna był zabawą i przyjemnością, na którą każdy powinien móc sobie pozwolić – podkreśla Heidi Klum.

Współpraca z Heidi Klum rozpoczyna nową kampanię modową Lidla, której elementem jest „Lidl Fashion Week”. To długoterminowy cykl ofert modowych dostępnych we wszystkich sklepach Lidl. „Lidl Fashion Week” będzie odbywać się kilka razy w roku. Podczas tego wydarzenia w placówkach sieci będą dostępne najnowsze modowe kolekcje. Pierwszą odsłoną działań jest współpraca z supermodelką Heidi Klum.

– Heidi Klum jest bez wątpienia wspaniałym źródłem inspiracji. Modelka znakomicie odnajduje się w świecie mody, jest osobą pełną energii i radości, a jednocześnie twardo stąpającą po ziemi. Dzięki temu idealnie pasuje do naszej marki, jak i klientów! Bardzo się cieszmy się, że możemy zaprezentować jej kolekcję w ramach „Lidl Fashion Week” – komentuje Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.