29.12.2020/09:04

Lotos rozpocznie nowy rok z 512 stacjami. Będzie też rozwijał aplikację

Sieć uruchomiła pod koniec roku dwie nowe stacje, a przed 31 grudnia będą działać jeszcze trzy kolejne. Sieć zapowiada także wprowadzenie aplikacji, która umożliwi płacenie przy dystrybutorze.

W ostatnich dniach Lotos uruchomił stacje przy MOP Kochlice Wschód na trasie S3 oraz MOP Kochlice Zachód, w ciągu tej samej trasy. Do końca roku powstaną jeszcze stacje w Kunowie i Starachowicach w województwie świętokrzyskim, a także Ochotnicy Dolnej w Małopolsce. Łącznie na początku 2021 roku sieć będzie dysponować 512 stacjami.

Jak informuje „Rzeczpospolita”, Lotos jeszcze mocniej chce rozwijać swoją ofertę gastronomiczną. Na kolejnych stacjach pojawi się koncept „Stacja smaku”. W tym roku uruchomiono go w Krakowie, Tychach, Miliczu, Pomiechówku i Starogardzie Gdańskim. Do końca roku będzie także dostępna w Gdańsku, Żarach i Wichrowie. Klienci będą mogli tam kupić ciepłe przekąski, sałatki oraz napoje. Ponadto Lotos będzie też rozwijał współpracę z siecią Subway. Obecnie ma na swoich stacjach 39 takich lokali.

Lotos chce również rozwijać swoją aplikację, która pozwoli płacić za tankowanie przy dystrybutorze. Od 30 grudnia będzie ona dostępna testowo na 15 stacjach m.in. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. W przyszłości ma zostać rozbudowana o kolejne moduły, w tym możliwość płatności za produkty ustawione na zewnątrz stacji, a także zintegrowanie jej z usługami Google Pay i Apple Pay.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także