19.07.2018/12:29

LPP zainwestuje ok. 400 mln zł w budowę centrum dystrybucyjnego

Grupa LPP wybuduje nowe centrum dystrybucyjne na terenie gminy Brześć Kujawski. Inwestycja o wartości blisko 400 mln zł pozwoli na podwojenie obecnej powierzchni magazynowej firmy. W nowym centrum dystrybucyjnym LPP zamierza zatrudnić około 1000 osób.

Prace projektowe na terenie inwestycji rozpoczną się jesienią tego roku. Zgodnie z planem, centrum o powierzchni 100 tys. m kw. zostanie uruchomione na przełomie 2021 i 2022 roku.

Centrum ma docelowo obsługiwać sklepy stacjonarne flagowej marki Reserved. Do salonów Reserved na całym świecie będzie wysyłane tygodniowo nawet 10 mln ubrań i akcesoriów.

Obsługa sprzedaży stacjonarnej pozostałych marek LPP będzie realizowana w centrum dystrybucyjnym w Pruszczu Gdańskim. Z tej lokalizacji LPP wysyła do swoich sklepów 8 mln sztuk odzieży tygodniowo.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.