12.10.2020/10:38

Luis Amaral na RFC2020: Handel niezależny będzie handlem nowoczesnym przyszłości

Podczas wystąpienia otwierającego Retail&FMCG Congress 2020 Luis Amaral, prezez Grupy Eurocash, opowiadał o wyzwaniach stojących przed firmą, reakcji na pandemię covid-19, zmieniającym się konsumencie oraz skoku technologicznym, jaki Eurocash wykonał w ostatnim czasie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Adam 14.10.2020

  Pan/i Abc widać że pisze to osoba rozżalona i pewnie leniwa której nie wyszła kariera w EC. Bajeczki to Pani pisze i polecam CZYTAĆ, CZYTAĆ, CZYTAĆ!!! A dalszą karierę proponuję zacząć w Biedronce lub Lidlu po chwili na kolanach wrócisz do EC.

 • Bee 13.10.2020

  Oszczędności i oszczędności od jakiegoś czasu tylko najważniejsze w firmie

 • Abc 13.10.2020

  Nierealne bajeczki bez pokrycia, nawet starsze osoby kupują w Biedronce i Lidlu omijając lokalne małe sklepiki, prezes jest oderwany od rzeczywistości i ta wypowiedzią raczej próbuje zaklinać tą rzeczywistość. Proszę popatrzeć na spadające od 4 lat wyniki giełdowe, obroty rosną i proporcjonalnie do nich spadają zyski i cena akcji najniższa od 10 lat. Bajką jest dążenie do większej konkurencyjności sklepów które zaopatruje EC, patrzą tylko na swoje zyski, reszta to słaby marketing. Szkoda że taka firma tak się stacza. Może czas Panie Prezesie na zmiany w zarządzie i inne mądre decyzje a nie wymyślanie niemądrych projektów i topienie kasy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także