17.10.2016/12:15

Luis Amaral, prezes Eurocash: Frisco.pl to dla nas bardzo ważny projekt

- Dzięki Frisco.pl uczymy się działać w zupełnie nowym obszarze biznesu jakim jest e-commerce. Zbieramy doświadczenie niezbędne do zaimplementowania handel produktami spożywczymi w internecie w rynku niezależnym, czyli wśród naszych partnerów franczyzowych – mówi w wywiadzie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Luis Amaral, prezes zarządu Grupy Eurocash.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Sprawa jest prosta 17.10.2016

    Eurocashowi potrzebne jest know-how w zakresie e-commerce i dlatego ta firma zainwestowała we Frisco. Jak zdobędą wiedzę, to ze swoimi wielkimi sieciami franczyzowymi funkcjonującymi jako punkty odbioru towaru będą mogli siać postrach w sprzedaży internetowej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.