18.03.2019/12:14

Luis Amaral zdradza plany Grupy Eurocash na 2019 rok. Kluczowe cele to integracja grupy i rozwój sieci supermarketów proximity

- Pomimo, że nie poprawiliśmy znacząco naszej rentowności w tym roku, jestem przekonany że zarówno my jak i nasi klienci jesteśmy w znacznie lepszej pozycji konkurencyjnej niż rok temu - napisał w liście do akcjonariuszy Eurocashu Luis Amaral, prezes i główny akcjonariusz spółki.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nieznany 18.03.2019

    Wezwijcie pip by sprawdzili wszystkie placówki jak traktuje się tam pracowników. Jaki czas pracy. Sprawdźcie czas pracy w komputerze jeśli chodzi o pracę na skanerze, a nie to co zapisuje się w zeszycie. Kończysz pracę o 22 w piątek i w sobotę na 6 rano. Jaki jest czas przerwy :(

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.