08.01.2019/14:18

Łukasz Bartoszczyk nowym dyrektorem rozwoju logistyki Omnipack

Z końcem 2018 roku Łukasz Bartoszczyk objął stanowisko logistics development directora w firmie Omnipack, operatorze logistycznym dla sektora e-commerce w Polsce.

Łukasz Bartoszczyk z branżą logistyczną związany jest od 2007 roku. Karierę rozpoczynał w firmie Integer.pl, a następnie przez 4 lata pracował w RICO Logistics. Tam od 2016 roku pełnił rolę general managera australijskiego oddziału w Sydney. Doświadczenie zdobył w takich projektach, jak uruchamianie paczkomatów (dla Integer.pl) oraz zarządzanie Regionalnymi Centrami Dystrybucyjnymi RICO Logistics w Polsce, w Czechach, na Węgrzech, w Turcji i Australii.

Do jego głównych zadań w Omnipack będą należeć rozwój i ekspansja nowych fulfillment centers, projekty związane z automatyzacją oraz zwiększeniem wydajności procesów magazynowych oraz optymalizacja standardów logistyki międzynarodowej w organizacji.

– Wejście Łukasza do Omnipack bardzo nas wzmocni i poszerzy naszą rynkową perspektywę. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie w logistyce na skalę międzynarodową pomoże zarządowi w wyznaczaniu jeszcze bardziej ambitnych kierunków rozwoju Omnipack na najbliższe lata - mówi Rafał Szcześniewski, founder & COO Omnipack.

Omnipack to polska platforma fulfillmentowa, lider logistyki dla średniej wielkości e-commerce. Oferuje całkowitą obsługę procesu - magazynowanie, pakowanie i wysyłkę zamówień, obsługę zwrotów oraz usługi dodatkowe (m.in. same-day delivery, wieczorny kurier. W swoim portfolio Omnipack posiada prawie 100 sklepów internetowych z Polski i Europy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.