08.06.2021/10:44

Maciej Herman, dyrektor zarządzający Lotte Wedel, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2021

Maciej Herman, dyrektor zarządzający Lotte Wedel, weźmie udział w jednej z debat podczas Retail & FMCG Congress 2021 - konferencji organizowanej przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę portalu wiadomoscihandlowe.pl. Wydarzenie zaplanowane na 15-16 czerwca odbędzie się w całości online.

Przedstawiciel Lotte Wedel wystąpi w debacie "Firmy FMCG znalazły odpowiedź na pandemię i zmiany konsumenckie" podczas drugiego dnia kongresu (16 czerwca).

Maciej Herman to absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. W Wedlu od 2008 roku. Z rynkiem FMCG związany od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał na stanowiskach komercyjnych w największych międzynarodowych firmach (Kompania Piwowarska, Frito Lay, Procter&Gamble).

Pod jego przewodnictwem Wedel stał się jedną z najszybciej rosnących firm słodyczowych w Polsce i sukcesywnie rozwija obecność za granicą. Pozycję kluczowego gracza odzwierciedlają nie tylko wyniki sprzedaży, ale także uzyskane wyróżnienia – m.in. tytuł „Najsilniejsza polska marka” w rankingu dziennika Rzeczpospolita, złota statuetka Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem”, a także liczne nagrody w prestiżowych konkursach branżowych.

>> Kliknij tutaj, aby wziąć udział w kongresie <<

>> Dlaczego warto wziąć udział w kongresie? <<

>> Zapoznaj się z agendą kongresu <<

>> Zobacz listę prelegentów Retail & FMCG Congress 2021 <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także