06.09.2018/11:55

Maciej Łukowski, Jeronimo Martins Polska / Biedronka: Koncentrujemy się na potrzebach klientów

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, tak jak rok temu zajęło 4. miejsce w rankingu największych przedsiębiorstw Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE, przygotowanym przez grupę Coface”. W ubiegłym roku właściciel sieci Biedronka mocno inwestowała w ofertę i rozwój, co przełożyło się na wyniki firmy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Łukasz 20.09.2018

  To może przyjżyjcie się nie tabelce z ilością z sklepów ale z ich jakością. Sklep na moim osiedlu który kiedyś odwiedzałem z chęcią dziś wygląda jakby wybuchła tam bomba. Zero składu, ładu, syf, bałagan, towar leżący na ziemi, alejki nieprzejezdne, wszystko zastawione, zagracone. Masakra. Wybrałem Lidla bo tam przychodzi się z przyjemnością, szczególnie teraz po rekomercjalizacji sklepów. Biedronka dla mnie to synononim syfu. Omijam z daleka.

 • PSS 13.09.2018

  Wy się skoncentrujcie na dostawcach - na mieście mówią że ludzie po współpracy z wami wybrali sznur...

 • vvbb 10.09.2018

  wszystkie one pracują dla naszego dobra, a najbardziej dla dobra naszych portfeli...takie farmazony to możecie sobie z demagogiem Morawieckim bajać, my już wiemy o co tu chodzi

 • Xxc2 08.09.2018

  Niech sie lepiej skoncenyruja na potrzebach swoich pracownikow bo jak narazie to Biedronka jest obozem pracy .
  Siec tych sklepow powinna sie nazywac (Moderator: fragment komentarza usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.