07.04.2020/08:48

Makro dostarcza 100 posiłków dziennie do szpitala MSWiA

Personel warszawskiego szpitala MSWiA, który funkcjonuje obecnie jako szpital zakaźny jest od 19 marca zaopatrywany w darmowe posiłki przygotowywane przez kucharzy z Akademii Inspiracji Makro.

Wsparcie polskiej służby zdrowia, która w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego stawia czoła wyjątkowo trudnym wyzwaniom jest dla nas niezwykle ważne. Przystępując do akcji „Posiłek dla lekarza” daliśmy temu wyraz, a jednocześnie zachęciliśmy innych do zaangażowania się w tę inicjatywę – mówi Dominik Branny, prezes Makro Polska. – W ten sposób potwierdzamy również, że strategia naszej firmy „razem lepiej” jest dla nas wiążąca niezależnie od okoliczności – dodaje Dominik Branny.

Od 19 marca kucharze ze zlokalizowanej w Warszawie Akademii Inspiracji Makro pracują na najwyższych obrotach, przygotowując we wszystkie dni powszednie po 100 świeżych i ciepłych posiłków, które dostarczane są następnie do szpitala MSWiA.

Gdy przekazałam zespołowi wiadomość o podjęciu przez naszą firmę inicjatywy „Posiłek dla lekarza”, reakcja była bardzo entuzjastyczna. Szukaliśmy pomysłów na to, jak możemy wspomóc walkę z epidemią. Świadomość, że naszą pracą przyczyniamy się do wsparcia służby zdrowia w obecnej sytuacji, daje nam ogromną energię do dalszego działania – tłumaczy Małgorzata Boguska-Kuca, kierownik Centrum Szkoleń Akademia Inspiracji Makro.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.